HACI AHMET  YILDIZ TARAFINDAN 1950 YILINDA KURULAN, DENİZLİ’NİN EN ESKİ VE EN KÖKLÜ FİRMASI OLAN MALATYA PAZARI, MAZİSİNDEKİ DÜRÜSTLÜK VE KALİTE PRENSİPLERİNDEN ÖDÜN VERMEYEREK, KISA VADELİ DEĞİL UZUN VADELİ DÜŞÜNEREK, YENİ NESİL VE YENİ HİZMET ANLAYIŞIYLA 1991 YILINDAN BU YANA OKUL KIRTASİYE KOLL. ŞTİ. ADIYLA ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRMEKTEDİR.

 

 

 

    Her buluşmanın bir zamanı var. Sizinle bu yeni randevumuzda  (BULUŞMAMIZDA) iletişim çağının en yoğun yaşandığı bugünleri seçtik; çünkü istedik ki, sizlere daha yakın olalım ve hatta daha sık görüşelim!
    Sizler, sitemizde dolaşırken ürünler ve fiyatlarla ilgili gerekli olan tüm bilgiler kolaylıkla karşılaşacağınız bir dost gibi çıkacaktır karşınıza.
   
    Sizler, bizi zaten tanıyordunuz. Biz size sadece evimizin (İŞİMİZİN) bir penceresini daha açtık. Hayatınıza VE İŞİNİZE yeni bir şeyler kattığımızı görebilmeniz için.
    Ve biz biliyoruz ki, yenilikler hiç bitmez!
    Ve yine biliyoruz ki, bugüne kadar SİZİN bize kattığınız zenginliklerle ulaştık yeniliklere…

    Her zaman kolay açtık kapılarımızı. BİRAZ GEÇ TE OLSA dürüstlüğün ve güvenin ardından daha da sağlam ördük iletişim ağımızı. Paylaşmak bizim için bu yüzden kolay.

    Bizler mesafeli ilişkilerin yalnızlaştıracağı bir sistemin dışında yer alma çabasındayız.
    Sabırla, güvenle, hizmetimizle,
    Ve samimiyetimizle…

 

ŞTERİLERİMİZİN İHTİYAÇLARINI ZAMANINDA VE UYGUN MALİYETLE KARŞILAYARAK, MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ EN ÜST SEVİYEYE ÇIKARMAK ÖNCELİKLİ AMACIMIZDIR.

TEDARİKÇİLERİMİZLE KURDUĞUMUZ VERİMLİ VE KARŞILIKLI ANLAYIŞA DAYALI İŞBİRLİĞİ SONUCU MÜŞTERİLERİMİZE HER ZAMAN BOL ÇEŞİT, KALİTELİ VE UYGUN FİYATLARLA ÜRÜN TEMİN ETME, ŞTERİLERİMİZİN İHTİYAÇLARINI KARŞILAYABİLECEK FARKLI ÜRÜNLER VE HİZMETLER SUNABİLME ÇABASI İÇERİSİNDEYİZ.

DAHA İYİ HİZMET VEREBİLMEK İÇİN KENDİMİZİ SÜREKLİ YENİLİYORUZ. EKSİKLERİMİZİ YİNE BİZE DEĞER KATAN SİZLERİN SAYESİNDE GİDERECEĞİMİZE İNANIYORUZ.

BUG
ÜNLERE GELMEMİZDE YARDIMLARINI, KATKILARINI VE DESTEKLERİNİ BİZDEN ESİRGEMEYEN, MÜŞTERİLERİMİZE. TEDARİKÇİLERİMİZE, ÇALIŞANLARIMIZA VE DOSTLARIMIZA

                                   ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.